Zdjęcia do dokumentów - Poznań - FotoPietura
ul. Wierzbięcice 44, Poznań

Zdjęcia do dokumentów - Poznań

Zdjęcia do dokumentów muszą spełniać określone wymagania. Fotografie do dowodu osobistego, paszportu, dyplomu lub prawa jazdy muszą być w odpowiednim formacie i wykonane zgodnie z obowiązującymi wytycznymi. Dlatego każdy, kto potrzebuje zdjęcia do dokumentu, powinien odwiedzić nasze profesjonalne studio fotograficzne w Poznaniu.

Zdjęcia do paszportów

Zdjęcia do dowodu

Zdjęcia do prawa jazdy

Zdjęcia na kartę pobytu

Zdjęcia do dowodu - Poznań

Oferujemy profesjonalnie zdjęcia do dokumentów. W naszym studio w Poznaniu, w odpowiedzi na potrzeby klienta, wprowadzamy dogodną opcję umówienia się na spotkanie z fotografem. Nasi klienci cenią swój czas i my jako firma to rozumiemy. Rezerwacja terminu u fotografa to pomoc w obecnie panującym natłoku codziennych zajęć, obowiązków zawodowych i licznych aktywności, przez które klienci nie mogą sobie pozwolić na długie oczekiwanie w kolejce. Dlatego w naszym studiu w Poznaniu można wykonać dowolny rodzaj zdjęć szybko, profesjonalnie, w odpowiedniej jakości i w dogodnym dla klienta terminie. Rozwiązanie to zapewnia natychmiastową obsługę bez utraty czasu lub zmiany harmonogramu dnia. Można także skorzystać z naszych usług bez wcześniejszego umówienia się na wizytę.

Zdjęcie do dokumentu - prawo jazdy

Specjalizujemy się w fotografii od wielu lat. W naszym studiu w Poznaniu wykonujemy wszystkie rodzaje zdjęć wymagane w urzędach np. zdjęcia do paszportu, dowodu osobistego czy też wizy potrzebnej do wyjazdów zagranicznych. Oferujemy wykonanie profesjonalnych zdjęć w przystępnych cenach. Fotografujemy szybko, ale z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów, a w dodatku w miłej atmosferze. Wykonujemy serię ujęć, a później wspólnie wybieramy najbardziej udane. Fotografie są delikatnie retuszowane i gotowe do odbioru w kilka minut. Zapraszamy!

 

Zdjęcia do paszportu Poznań

Jeżeli klient pilnie potrzebuje zdjęcie do dokumentów, a dokładniej do prawa jazdy, może zgłosić się właśnie do naszego punktu fotograficznego w Poznaniu. Zdjęcie do prawa jazdy musi spełniać odpowiednie wymogi. Nie musisz się o to martwić, ponieważ nasz fotograf wykonuje fotografie do dokumentów według aktualnych wytycznych. Oferujemy profesjonalny pakiet zdjęć dokumentowych, który spełnia te wszystkie wymagania. Zdjęcie do prawa jazdy powinno przede wszystkim być: kolorowe, aktualne (nie wcześniej niż pół roku przed złożeniem wniosku), ostre i posiadać naturalny kontrast, wykonane na jednolitym jasnym tle, a także w wymiarach 35 × 35 mm. Zdjęcie do tego dokumentu powinno przedstawiać całą głowę, wizerunek nie dalej niż do górnej części barków, naturalny kolor skóry, wyraźne oczy, a szczególnie źrenice.  

   

Fotografia do dokumentów - karta pobytu

Karta pobytu jest dokumentem pobytowym wydawanym przez wojewodę cudzoziemcom. Nasze studio w Poznaniu wykonuje takiego typu zdjęcia do dokumentów. Wytyczne, które należy zachować, robiąc takie fotografie, są nam bardzo dobrze znane i się ich stosujemy. Zdjęcie do karty pobytu powinno przede wszystkim być: aktualne, nieuszkodzone, kolorowe, o wymiarach 35 × 45 mm, wykonane w ciągu ostatniego pół roku, na jednolitym jasnym tle, dobrej ostrości i jakości, pokazujące wyraźnie oczy, odzwierciedleniem osoby od wierzchołka głowy do górnej części barków, bez nakrycia głowy i bez okularów z ciemnymi szkłami, fotografią patrzącą na wprost z otwartymi oczami, nieprzesłoniętym włosami, z naturalnym wyrazem twarzy i zamkniętymi ustami. Wszystkie te wytyczne są brane pod uwagę podczas robienia fotografii do tego typu dokumentów. Serdecznie zapraszamy wszystkich do zrobienia zdjęć do dokumentów w naszym punkcie FOTOPIETURA w Poznaniu. Jesteśmy pewni, że każdy z naszych klientów będzie zadowolony z usług, które realizujemy praktycznie od zaraz. Szybka realizacja sprawia, że nawet gdy potrzebujecie załatwić coś tego samego dnia i potrzebne jest Wam zdjęcie, to na pewno uda Wam się je zrealizować i otrzymać do ręki tego samego dnia.