Wideofilmowanie - Filmowanie dronem - Poznań - FotoPietura
ul. Wierzbięcice 44, Poznań

Wideofilmowanie Poznań

Bardzo miło nam poinformować, że w zakresie naszej działalności pojawiła się nowa usługa – szeroko pojęte filmowanie! Wykonujemy usługi niskobudżetowe, wideofilmowanie ślubów i projekty komercyjne.

 • spoty reklamowe
 • wydarzenia
 • uroczystości
 • konferencje
 • wywiady
 • nagrania z drona
 • śluby
 • imprezy sportoweWykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt:
 • Aparat Nikon Z7
 • Aparat Nikon Z6
 • Aparat Lumix S5
 • Gimbal Ronin RS2
 • oświetlenie Godox tl60, LED Godox ES45, LED Godox, LEDP260C
 • rejestrator dżwięku Tascam DR-40
 • Dron MAVIC 3

Najlepsza firma na rynku z wieloletnim doświadczeniem oferuje usługi wideofilmowania i fotografii wszelkiego rodzaju uroczystości na terenie Poznania oraz okolicznych miejscowości. Wyróżnia nas wysoka jakość nagrań, szybki czas realizacji i oryginalność w tworzeniu nowych zleceń. Przede wszystkim sugerujemy się wizją klienta, ale również doradzamy, na co warto zwrócić uwagę podczas kręcenia filmów. Nowoczesne wideofilmowanie w Poznaniu jest najlepszą opcją dla osób, które szukają rzetelnej firmy w pobliskim rejonie. 

Wykwalifikowany kamerzysta filmuje najczęściej uroczystości z chrzcin, urodzin i wesel. Popularne stają się też eventy. Podczas wideofilmowania wykorzystujemy najnowsze urządzenia. Wyróżnia nas pełen profesjonalizm, ze względu na filmowanie dronem, który jest naszą najnowszą inwestycją i wizytówką firmy w Poznaniu.

Niezwykła pamiątka dzięki wideofilmowaniu

Coraz szersze grono zwraca uwagę na istotne dodatki podczas organizacji wszelkich uroczystości rodzinnych. Oglądając stare, pożółkłe, ale jakże klimatyczne zdjęcia naszych babć nie jesteśmy w stanie oddać pełnego ładunku emocjonalnego, jakie niesie ze sobą oglądanie filmu. Nasza firma oferuje realizacje, które będą pamiątką dla przyszłych pokoleń. Każdy nakręcony film z uroczystości jest niepowtarzalny. Duże doświadczenie w kreowaniu trendów obecnych w filmowaniu dronem pozwoliło nam nabrać lekkości w pracy. W Poznaniu jest duża konkurencja specjalizująca się w wideofilmowaniu, ale nas wyróżnia przede wszystkim wiele usług oraz długa lista zrealizowanych projektów komercyjnych i prywatnych. Stosujemy w swoich nagraniach najnowsze trendy. Pracujemy dyskretnie i niemal niezauważalnie. Ważne, że nie ingerujemy w naturalny przebieg uroczystości. Uwieczniamy w subtelny sposób miłość i niezapomniane wspomnienia.

Kreatywne filmowanie dronem – Poznań

Profesjonalne i wysokiej jakości materiały wideo są wizytówką firmy, ale też wyjątkową pamiątką z ważnych wydarzeń okolicznościowych. Filmowanie dronem w Poznaniu wykonujemy z przyjemnością. Najwyższej jakości sprzęt, jakim dysponujemy, pozwala nam uchwycić momenty w nietypowej perspektywie. Wykonujemy zlecenia na potrzeby deweloperów, osiedli mieszkaniowych, instytucji publicznych i klientów prywatnych. Filmowa realizacja z drona umożliwia m.in. poznanie okolicy i zobrazowanie lokalizacji wokół bujnej zieleni okolicznych parków czy pobliskiego jeziora. 

 

Oferujemy kompleksową obsługę. Filmowanie dronem odpowiada bowiem na potrzeby różnych klientów, którym zależy na nietypowej perspektywie widocznej z lotu ptaka inwestycji, osiedla, ulicy itp. Uchwycimy tereny zielone, postępy prac budowlanych, panoramę miasta, sfilmujemy eventy firmowe, przyjęcia weselne i inne imprezy okolicznościowe w gronie najbliższych. Ponadto dzięki zdjęciom i nagraniom z lotu ptaka możemy przestawić zalety działki na sprzedaż, bądź wykonać dokumentacje ubezpieczeniowe czy monitoring zaśnieżenia dachów. Dron filmowy dotrze w miejsce, do którego tradycyjny aparat nie ma dostępu. 

Filmowanie z drona w Poznaniu w 4K

Filmowanie z drona w Poznaniu spełni wysokie oczekiwania klientów biznesowych i prywatnych. Korzystamy z najlepszej jakości sprzętu. Dbamy o profesjonalną obsługę, aby ujęcia były nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również odpowiadały potrzebom i specyfice konkretnego zlecenia. Jesteśmy przekonani, że nasze umiejętności sprostają Państwa wymaganiom. Z chęcią pokażemy dotychczasowe realizacje.