Fotografia ślubna - FotoPietura
ul. Wierzbięcice 44, Poznań

Strona główna » Fotografia ślubna

Fotografia ślubna

Fotografia skrywa w sobie coś niesamowitego. Jej piękno polega na przechwytywaniu momentów i kreowaniu najpiękniejszych wspomnień. Emocje, które widzę oczami i sercem przestają być tak ulotne – utrwalone stają się pamiątką na długie lata. Patrząc na zdjęcia, przywołujemy te chwile, przypominamy sobie towarzyszące im uczucia, w pewnym sensie przenosimy się w czasie. Chciałbym być częścią tej podróży, pomóc ją rozpocząć, dokumentując ważne dla Ciebie wydarzenia w najczystszej formie. Opowiedz mi o czym marzysz, pokaż mi swoją wizję, a razem stworzymy coś wyjątkowego, specjalnego.

Wierzę, że dzień ślubu jest magicznym momentem, któremu towarzyszą tysiące myśli i emocji. Ważne dla mnie jest uchwycenie każdej jednej, dlatego za swój nadrzędny cel stawiam przemianę chwil w obrazy, które wiernie oddadzą ich charakter, co pozwoli kolejnym pokoleniom odtworzyć przebieg tego wydarzenia.

Dzień ślubu to idealna okazja, by stworzyć historię o Was. Składa się na niego tak wiele emocji i piękna, które dzielicie z przyjaciółmi i rodziną. Nie ma nic bardziej autentycznego i naturalnego, dlatego trudno wyobrazić sobie lepszy moment na uchwycenie tego wszystkiego w obrazach – obrazach, które ukazują Was takich, jakimi jesteście.

 

Zarezerwuj termin

 

Historie

Poznaj nasze Pary

Magdalena i Krzysztof

Magdalena i Krzysztof

Upalne lato w 2018 roku nie odpuszcza, ale czy jest to coś, co zatrzymałoby zakochanych w sobie ludzi przed zawarciem...

Magdalena i Dominik

Magdalena i Dominik

W piękną, październikową sobotę od samego rana na twarzach i w sercach Magdy i Dominika gości szczęście. Już za chwilę na ich palcach zalśnią obrączki, a ich związek stanie się jeszcze pełniejszy.

Agnieszka I Dawid

Agnieszka I Dawid

Wraz z przyjściem jesieni, zwykle pojawiają się pierwsze chłody, jednak w ten wrześniowy dzień nawet słońce...

Opinie

Co mówią o nas

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Lokalizacja

ul. Wierzbięcice 44,
61-576 Poznań

Godziny otwarcia

Pon-Pt 10:00 – 18:00