Zdjęcia do Paszportów - Zdjęcia Paszportowe - Poznań - FotoPietura
ul. Wierzbięcice 44, Poznań

Strona główna » Zdjęcia do Paszportów

Zdjęcia do Paszportów – Poznań

Zdjęcia do dokument?w 4 sztuki 8 sztuk
Legitymacyjne 59,00 zł 69,00 zł
Biometryczne (Paszport, Dowód Osobisty, Prawo Jazdy, Karta Pobytu) 59,00 zł 69,00 zł
Biometryczne Dziecka (Paszport, Dowód Osobisty, Prawo Jazdy, Karta Pobytu) 59,00 zł 64,00 zł
Zdjęcia do Wizy USA lub inne niestandardowe formaty 59,00 zł 64,00 zł
Do każdego typu zdjęć dołączona może być wersja elektroniczna w cenie  10 zł
Zdjęcia Legitymacyjne z nośnika klienta 4szt 35,00 zł
Zdjęcia Biometryczne z nośnika klienta 4szt 35,00 zł
Zdjęcia Dyplomowe z nośnika klienta 4szt 40,00 zł

Możliwość Dojazdu Do klienta w celu wykonania fotografii (dom, szpital) / 4szt/ 75zł (do 5km od siedziby firmy powyżej 5km wycena indywidualna)
 

Zdjęcia do paszportu Poznań

Wybierasz się w daleką podróż poza granice kraju? Niewykluczone, że potrzebny Ci będzie paszport. W naszym zakładzie fotograficznym w Poznaniu oferujemy profesjonalne zdjęcia do paszportu. Wybierając usługi doświadczonego fotografa, zyskujesz pewność, że określona fotografia zostanie wykonana bez zarzutu, a co za tym idzie, nie utrudni otrzymania dokumentu, który jest Ci potrzebny. Gwarantujemy wysokiej jakości zdjęcia, sprawiające, że przedstawiony na nich wizerunek będzie wyrazisty i nieprzekłamany. Zapewniamy też, że po wizycie w naszym zakładzie, nie będziesz zmuszony do wykonywania kolejnego zdjęcia, z uwagi błędnego wykonania tego pierwszego. Ponadto, możesz też zdecydować się na fotografie do innego rodzaju dokumentów.

Fotograf specjalizujący się w wykonywaniu zdjęć do dokumentów jest na bieżąco z nowinkami technologicznymi. Odpowiednie wymiary fotografii, a także ujęcie, które ukaże w naturalny sposób twarz klienta, to nie lada wyzwanie. Zdjęcia powinny być wykonywane z najwyższą starannością i oddawać indywidualny wygląd każdej twarzy.

Oferowane przez studio profesjonalne zdjęcia do paszportu w Poznaniu są perfekcyjnie wykonane. Usługa realizowana jest ekspresowo. Czas oczekiwania na zdjęcie do paszportu w mieście Poznań trwa zaledwie kilka minut. Obróbka graficzna jest również wliczona w cenę, aby efekt delikatnego wygładzenia niedoskonałości widocznych na twarzy był estetyczny. Atmosfera podczas wykonywanych kilku ujęć jest przyjazna i komfortowa. Dużym plusem są również najwyższej jakości urządzeń, takich jak aparaty cyfrowe i ogólne specjalistyczne oświetlenie. Fotograf inwestuje w nowoczesne programy graficzne, dzięki czemu jest w stanie dostosować stale zmieniające się formaty zdjęć do paszportu i pozostałych dokumentów.

Jak powinno wyglądać idealne zdjęcie do paszportu?

Przy obecnych wymaganiach, zdjęcie do paszportu powinno być wykonane z głównym uwzględnieniem twarzy. Głowa modelki lub modela powinna być fotografowana na wprost obiektywu. Niestety, nawet lekki uśmiech nie jest dozwolony podczas wykonywania ujęcia. Na zdjęciu nie można mieć zakrytej głowy, założonych okularów z ciemnymi szkłami ani innych akcentów, które utrudniałyby rozpoznanie. Zaleca się, aby zdjęcie do paszportu było jak najbardziej aktualne. Zatem warto złożyć wniosek do odpowiedniego urzędu o wyrobienie dokumentu jak najszybciej. W Poznaniu wykwalifikowany fotograf zajmie się całym zapleczem technicznym, aby finalnie, każdy z klientów był w pełni zadowolony.

Zdjęcia do paszportu: wymiary odpowiednie do dokumentu

W przypadku zdjęcia do paszportu bardzo ważne są jego wymiary. Dokładny rozmiar fotografii, jakiego wymaga się przy wydawaniu tego rodzaju dokumentu, to 35 mm szerokości na 45 mm wysokości. Ze swojej strony zadbamy o to, by Twoje zdjęcie mieściło się w tym standardzie, ponieważ każde odstępstwo od normy może je zdyskwalifikować podczas składania wniosku. Co więcej, zdjęcia do paszportu muszą zostać wykonane zgodnie z normą ICAO9303. Właśnie dlatego nie zaleca się, by wykonywały je osoby niewykwalifikowane, a samodzielne przygotowywanie ich w domu praktycznie w ogóle nie wchodzi w grę. Nie wszyscy też zdają sobie sprawę z tego, że istnieją trzy normy wiekowe do wykonywania tego rodzaju fotografii: do pięciu lat, do jedenastu, a ostatnia powyżej tego wieku.

Nasze usługi świadczymy stacjonarnie w Poznaniu, ale też mobilnie. Możemy dojechać do Twojego domu lub, jeśli zajdzie taka potrzeba, także do szpitala. W zależności od tego, w jakim miejscu znajduje się Twoja lokalizacja, wycenimy koszt takiej usługi. Z dobrym zdjęciem, pochodzącym z profesjonalnego zakładu fotograficznego, takiego jak nasz, bez problemu uzyskasz swój paszport i będziesz mógł wyruszyć w świat, dokąd tylko zapragniesz.

Zobacz również:

Zdjęcia do dowodu

Zdjęcia do prawa jazdy

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Lokalizacja

ul. Wierzbięcice 44,
61-576 Poznań

Godziny otwarcia

Pon-Pt 10:00 – 18:00