Zdjęcia do dowodu osobistego - Poznań - FotoPietura
ul. Wierzbięcice 44, Poznań

Strona główna » Zdjęcia do dowodu

Zdjęcia do dowodu – Poznań

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszego studia fotograficznego FOTOPIETURA znajdującego się w Poznaniu. W ofercie mamy do zaoferowania między innymi najpopularniejszą usługę, czyli wykonanie zdjęcia do dowodu. Nasz fotograf robi perfekcyjne zdjęcia, tłumacząc i doradzając klientowi, jak ma się ustawić, aby fotografia była jak najkorzystniejsza oraz zadowalająca.

Zdjęcia do dokument?w 4 sztuki 8 sztuk
Legitymacyjne 59,00 zł 69,00 zł
Biometryczne (Paszport, Dowód Osobisty, Prawo Jazdy, Karta Pobytu) 59,00 zł 69,00 zł
Biometryczne Dziecka (Paszport, Dowód Osobisty, Prawo Jazdy, Karta Pobytu) 59,00 zł 69,00 zł
Zdjęcia do Wizy USA lub inne niestandardowe formaty 59,00 zł 69,00 zł
Do każdego typu zdjęć dołączona może być wersja elektroniczna w cenie                                                                                                                                                   10 zł
Zdjęcia Legitymacyjne z nośnika klienta 4szt 35,00 zł
Zdjęcia Biometryczne z nośnika klienta 4szt 35,00 zł
Zdjęcia Dyplomowe z nośnika klienta 4szt 40,00 zł

Możliwość Dojazdu Do klienta w celu wykonania fotografii (dom, szpital) / 4szt/ 75zł (do 5km od siedziby firmy powyżej 5km wycena indywidualna)
 

​​Jakie są wymagania co do zdjęcia do dowodu osobistego?

Aktualne zdjęcia do dowodu różnią się nieco od tych, które obowiązywały kilka lat temu. Aktualna fotografia, którą wykonacie Państwo w naszym zakładzie fotograficznym w Poznaniu, powinna przedstawiać całą głowę oraz górną część barków. Na zdjęciu wizerunek człowieka musi zawierać od 80 do 90 procent. Tło za postacią powinno być białe, a także jednolite.

Wielu klientów ubolewa nad tym, że na zdjęciu do dowodu osobistego nie można się uśmiechnąć. To prawda, trzymając się wymagań, trzeba zachować naturalny wyraz twarzy. Głowa musi być skierowana prosto do obiektywu. Ale to nic straconego! Nasz fotograf ze studia w Poznaniu postara się wykonać takie zdjęcie, z którego będziecie Państwo zadowoleni, pomimo braku uśmiechu.

Jeśli klient ma wadę wzroku, trzeba pamiętać o kwestiach związanych z okularami czy soczewkami. Oczywiście można je mieć na sobie, ale oczy muszą pozostać widoczne. Oprawki nie mogą zasłaniać brwi, a na zdjęciu w szkłach nie powinno odbijać się światło. Natomiast soczewki mają zachować naturalny kolor oczu.

Dzieci a zdjęcie do dowodu osobistego

Zachęcamy klientów do odwiedzenia naszego studia fotograficznego w Poznaniu także z dziećmi! Wykonujemy zdjęcia do dowodu osobistego tymczasowego dzieciom zarówno małym, jak i tym starszym. Pociechy, które nie ukończyły 5 roku życia, mogą na zdjęciach mieć zamknięte oczy, uśmiech lub nienaturalny wyraz twarzy. Trudno, aby dziecko wysiedziało w miejscu i dało sobie wykonać idealne zdjęcie… lecz w naszym studio postaramy się zrobić to jak najlepiej!

Zobacz również:

Zdjęcia do paszportów

Zdjęcia do prawa jazdy

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Lokalizacja

ul. Wierzbięcice 44,
61-576 Poznań

Godziny otwarcia

Pon-Pt 10:00 – 18:00