Film z Festynu Rodzinnego Stowarzyszenia "Na Tak" - FotoPietura
ul. Wierzbięcice 44, Poznań

Festyn Zorganizowany przez stowarzyszenie „Na Tak” Przy terenie Zakładu Poprawczego w Poznaniu na ulicy Wagrowskiej. Odbyły się koncerty i pokazy tańca członków stowarzyszenia, pojawiła się Policja z swoim namiotem oraz Straż Pożarna, pojawiła się, także Pani Marta Rohde z psami pasterskimi, oraz Pan Marian Klupczyński i Paweł Apolinarski z końmi gdzie było można skorzystać z oprowadzanek oraz z przejazdu bryczką!

Pan Marian prowadzi wraz z żoną Ewą DOM zastępczy dla dzieci niepełnosprawnych. Wielkim ich dziełem jest prowadzony w Powiecie Śremskim Bursztynowy Zwierzyniec w Mórce gdzie prowadzona jest Hipoterapia, Onoterapia i Dogoterapia
Pan Paweł Apolinarski Jest założycielem oraz prowadzącym i szkolącym jednych z najsłynniejszych i najlepiej wyszkolonych kaskaderów konnych uprawiających dżigitówkę, kawalerie, western, rycerstwo etc.

Przedstawiamy Wam film z tego wydarzenia!

 

 

Przypominamy!
W naszej firmie na ulicy Wierzbięcicach 44 w poznaniu, wykonujemy zdjęcia do dowodu, prawa jazdy, paszportu. Zdjęcia wielkoformatowe, fotografia do puzderek, kubki z zdjęciem. Powiekszenia w formacie od 6×9 do 70×100. Wiele różnych Formatów wysoka jakość oraz krótki czas oczekiwania!
W naszych usługach fotografujemy i filmujemy śluby, imprezy rodzinne, jubileusze, wywiady, konferencje oraz pogrzeby.